Genç İmam Hatipliler Derneği olarak Türk Milleti’ne çağrımızdır; Dövizinizi bozdurun, ülkemizin Amerika ile girdiği bu ekonomik savaşında safınızı ve tavrınızı belli edin.
![](https://gencimamhatipliler.org.tr/wp-content/uploads/2019/06/kamuoyuna-duyurulur-761x500.jpg)
GENÇ İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Genç İmam Hatipliler Derneği olarak Türk Milleti’ne çağrımızdır; Dövizinizi bozdurun, ülkemizin Amerika ile girdiği bu ekonomik savaşında safınızı ve tavrınızı belli edin.
Genç İmam Hatipliler Derneği; 81 ilde, Adaleti, birlik ve beraberlik olgusunu savunarak ayrıştırıcılığın, ayrıştırmanın önüne geçmek için vardır.