Devletimizin Yanındayız

//Devletimizin Yanındayız

Genç İmam Hatipliler Derneği, Türkiye’nin İdlib’e yapacağı operasyonda sonuna kadar devletinin yanında olduğunu belirten bir açıklama yayınladı.

 

Hatay sınırındaki İdlib bölgesini terörden temizlemek amacıyla operasyon düzenleniyor. Düzenlenen operasyonlara dair açıklama yapan Genç İmam Hatipliler Derneği, ”sonuna kadar devletimizin yanındayız” diyerek destek mesajı yayınladı.

Konuyla ilgili açıklamayı yapan Genç İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Muhammet Samet Akkaya, ”Nasıl ki 15 Temmuz’da TRT Spikeri darbe bildirisini okumadan dakikalar önce tüm imam hatiplileri meydanlara davet ederek devletimizin yanında olduğumuzu gösterdiysek, nasıl ki FETÖ, DAEŞ ve benzeri unsurlarla mücadelede devletimize sonuna kadar güvendiğimizi dile getirip her türlü destekçisi olduğumuzu vurguladıysak, bugün de İdlib’e yapılan operasyonu sonuna kadar destekliyor ve devletimizin sonuna kadar yanında olduğumuzu vurguluyoruz. Yüce Allah Türk askerine, Mehmetçiğimize her daim güç kuvvet versin” sözlerini söyledi.